Odmiana zboża Sophie CS - Odmiana średnio wczesna o optymalnym terminie kłoszenia i dojrzewania

POZNAJ NASZE NASIONA I ICH ODMIANY

KUKURYDZA

Top Nasiona posiada w ofercie wyłącznie nasiona kukurydzy tych odmian, które świetnie sprawdzają się w polskich, zróżnicowanych warunkach glebowych i pogodowych. W naszej ofercie znajdziesz nasiona kukurydzy uzyskujące doskonałe wyniki w badaniach COBORU. W naszym portfolio posiadamy odmiany kukurydzy na ziarno, na kiszonkę, biogaz, grys oraz bioetanol, z najbardziej uznanych hodowli na świecie.

RZEPAK

Dostarczamy najwyższej jakości nasiona rzepaku, najlepszych europejskich odmian. U naszych dystrybutorów oraz w sklepie internetowym znajdziesz nasiona rzepaku sprawdzone w polskich warunkach i badane w COBORU. Wybieramy tylko odmiany rzepaku najwyższej jakości, które są najbardziej efektywne i są w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

ZBOŻA

Oferujemy przede wszystkim nasiona zbóż cieszące się uznaniem wśród polskich rolników. Posiadamy odmiany pszenicy ozimej i jęczmienia wykazujące największy potencjał plonotwórczy w różnych regionach naszego kraju oraz wyróżniające się wysoką mrozoodpornością i tolerancją na choroby, zdobywające wysokie wyniki w badaniach COBORU.

SŁONECZNIK

Dostępne odmiany słonecznika Top Nasiona zostały wyselekcjonowane pod kątem takich kryteriów jak: potencjał i stabilność plonowania, adaptacja do warunków w których występują niedobory wody, zdrowotność oraz najważniejszych parametrów jakościowych: zaolejenie czy zawartość kwasów tłuszczowych.

MIESZANKI PASTEWNE

Posiadamy w ofercie najwyższej jakości mieszanki pastewne hodowli DLF wyselekcjonowane i dobrane na rynek polski. Nasze mieszanki paszowe to doskonała alternatywa w żywieniu bydła, spełniają oczekiwania i potrzeby producentów mleka i mięsa wołowego. Dzięki mieszankom możemy uzyskać duży zapas paszy, który szybko się uzupełnia.

MIESZANKI MIĘDZYPLONOWE

Gotowe mieszanki międzyplonowe na biomasę zieloną wzbogacającą glebę, penetrujące jej strukturę, oraz stwarza korzystne warunki wzrostowe dla roślin następczych. Gatunki roślin w naszych mieszankach poplonowych sprawiają, że ich zastosowanie bardzo pozytywnie oddziałuje na gospodarkę wodną, mineralną oraz fitosanitarną gleby.

LUCERNA

Lucerna oferowana przez Top Nasiona, zawiera znaczne ilości białka, które są niezbędne do prawidłowego odżywiania zwierząt. Dzięki uprawie lucerny zapewniamy zwierzętom wartościowe źródło licznych mikro i makroelementów. Dodatkowym atutem lucerny jest gromadzenie dużej ilości azotu, którym wzbogaca glebę.
rzepak
zboża
LISKA SU słonecznik
lucerna

Doświadczeni rolnicy z pewnością zdają sobie sprawę z tego, że zakup wysokiej jakości nasion ma ogromny wpływ na efekty plonowania. Niezależnie od uprawianych roślin – czy to kukurydza, rzepak, zboża, czy też mieszanki pastewne i międzyplonowe, bardzo istotne, by nasiona i ich odmiany były dostosowane do stanowiska plantacji, rodzaju gleby i warunków pogodowych. Wobec tego, jakie nasiona wybrać?

Najlepsze nasiona od Top Nasiona

Kukurydza, rzepak, a może zboża? Bez względu na to, jakich odmian nasion aktualnie poszukujesz, dystrybutorzy Grupy Top Nasiona oferują sprawdzone nasiona z najlepszych hodowli, m.in. odmiany kukurydzy Anovi Cs, Batisti Cs, Digital, B2218 Bruce Lee i MAS 250F, odmiany rzepaku Memori CS, RGT Guzzi i ES Capello oraz nasiona zbóż Montecristo CS, Patras, KWS Kosmos i SY Galerist. Zasiej je na swoich polach i ciesz się rekordowymi zbiorami! Natomiast, gdy brakuje paszy postaw na dostępne w Top Nasiona mieszanki pastewne, jako przedplon użyj naszych mieszanek międzyplonowych, a do płodozmianu wykorzystaj lucernę!

Nie znalazłeś dystrybutora w Twojej okolicy?
Przejdź do sklepu