O GRUPIE

Naszą pasją jest kukurydza

GRUPA TOP NASIONA

Doskonale wiemy, jak dobrze na rozwój biznesu wpływają partnerskie relacje. Grupę Top Nasiona tworzą postępowe firmy i eksperci, którzy poprzez współpracę, testowanie materiałów siewnych i wymianę doświadczeń, bezustannie dążą do osiągania najlepszych wyników.

Oferujemy przede wszystkim nasiona kukurydzy i rzepaku. Jako wyłączni dystrybutorzy niektórych odmian, traktujemy je ze szczególną uwagą. Znalazły się w naszej ofercie ze względu na doskonałe wyniki osiągane zagranicą i na naszych polach doświadczalnych. Dzięki licznym badaniom i dokładnej analizie parametrów od zasiewu aż po zbiór jesteśmy pewni, że polecane przez nas odmiany osiągną świetne wyniki plonowania nawet przy niekorzystnych warunkach glebowych.

Jednym z najlepszych przykładów sukcesu grupy Top Nasiona jest kukurydza ANOVI CS FAO 230 – od razu po wprowadzeniu na rynek stała się wiodącą odmianą pod względem plonowania, a ostatnie badania COBORU potwierdzają, że jest najbardziej suchą odmianą w Polsce! Każdy kto nam zaufał, dobrze na tym zarobił.

Zapraszamy do współpracy!

DO GRUPY NALEŻĄ

Dołącz do grupy TOPNASIONA

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi partnerami. Dołączając do nas otrzymasz pełne wsparcie marketingowe, dostęp do wiedzy, rabaty, pełne przeszkolenie produktowe, możliwość poznania i współpracy z firmami wchodzącymi w skład grupy TopNasiona.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO GRUPY TOP NASIONA?

Dołączając do nas otrzymasz pełne wsparcie marketingowe, dostęp do wiedzy, rabaty, pełne przeszkolenie produktowe, możliwość poznania i współpracy z firmami wchodzącymi w skład grupy TopNasiona.

wsparcie marketingowe

materiały reklamowe

szkolenia

wyniki plonowania

gadżety reklamowe