NASIONA RZEPAKU

W naszej ofercie znajdują się trzy wiodące odmiany rzepaku. Memori i Sirtaki to wysokowydajne mieszańce bijące rekordy plonowania. Odmiany te są szczególnie cenione w województwach Opolskim, Dolnośląskim i Śląskim. Są przeznaczone zwłaszcza na pola gdzie wiemy, że możemy zrobić plon. Mamy więc dwa podstawowe składniki na maksymalny plon – stanowisko i odmianę z najwyższym potencjałem plonotwórczym. Zresztą wystarczy zerknąć na wyniki z dobrych gospodarstw – Top Farms Głubczyce czy sąsiadujący Kombinat Rolny Kietrz.

Uzupełnieniem oferty jest populacyjna odmiana Zakari. Dedykowana jest dla gospodarstw które posiadają słabsze stanowiska i nie chcą inwestować. Jest to zrozumiała strategia na tereny gdzie i tak nie wyciągniemy zbyt wiele z hektara, a siejąc solidną liniówkę jak Zakari otrzymamy zawsze przyzwoity plon.

POZNAJ NASZE ODMIANY

RZEPAK

MEMORI CS

Rzepak na 5 ton z ha!

ES CAPELLO

Pewna odmiana nigdy nie zawiedzie

RGT GUZZI

Nowa jakość plonu

Obok kukurydzy i pszenicy rzepak jest jedną z najchętniej uprawianych roślin w naszym kraju. Jednocześnie rzepak jest dość wymagający, zwłaszcza pod względem stanowiska oraz rodzaju gleby. Bardzo ważny jest więc wybór odpowiedniego miejsca pod plantację, a także prawidłowe przygotowanie roli. W końcu trzeba się zdecydować na konkretną odmianę rzepaku.

Rzepak – polecane odmiany

Biorąc pod uwagę stosunkowo wysokie wymagania rzepaku względem stanowiska uprawy oraz gleby, jednym z istotniejszych czynników decydujących o efektach plonowania jest zakup i siew optymalnych ziaren. Mając na uwadze to, że jedne stanowiska i gleby są bardziej korzystne pod uprawy rzepaku, inne nieco mniej, Grupa Dystrybucyjna Top Nasiona oferuje trzy odmiany rzepaku: wysokowydajne mieszanki o rekordowo wysokich wynikach plonowania Memori CS i Sirtaki CS oraz populacyjną odmianę Zakari CS przeznaczoną dla plantacji znajdujących się na nieco gorszych stanowiskach.

NASZE NASIONA MOŻESZ ZAKUPIĆ W CAŁEJ POLSCE

Możesz dokonać zakupu nasion na trzy sposoby:

1. Zakup u dystrybutora

2. Zakup w sklepie on line z przesyłką

Chcesz kupić nasiona w Twojej okolicy?
Sprawdź u najbliższego dystrybutora.

Znajdź dystrybutora (klikając w mapkę).

Zamów nasiona u jednego z naszych dystrybutorów, jeśli żaden z nich Cię nie obsłuży zadzwoń do nas.

Nie znalazłeś dystrybutora w Twojej okolicy?
Przejdź do sklepu