ZBOŻA

PSZENICA OZIMA

W naszej ofercie znajdują się odmiany pszenicy ozimej – Montecristo, Wilejka, Galerist, Dubaj, Symetria, Patras, Bataja. Zwłaszcza odmiana Montecristo jest ciekawa. W skrócie można ją opisać jako bardzo wczesna, oścista, niska i plenna. Zdaniem samych gospodarzy jest również bardzo tolerancyjna na suszę. Bardzo wcześnie nalewa ziarniaki które w momencie nadejścia suszy i upałów są już wykształcone. Dzięki ościstości jest polecana na wszystkie pola, nawet te przy lasach i wszędzie tam gdzie szkody czyni zwierzyna łowna.

Posiadamy również w ofercie jęczmień ozimy Kosmos. Jest to najlepiej plonująca odmiana jęczmienia ozimego (do 113% wzorca w doświadczeniach rejestrowych). Odmiana z największą ilością rekomendacji COBORU – polecana do uprawy na terenie 13 województw.

Zobacz film
Dystrybucja materiału na siew zboża - Grupa dystrybucyjna TopNasiona

POZNAJ NASZE ODMIANY

MONTECRISTO CS

Bardzo wczesna ostka

PATRAS

Średniowczesna

WILEJKA

Mrozoodporna

BATAJA DANKO

Pszenica ozima na słabsze gleby

SYMETRIA HR SMOLICE

Niezawodna pszenica ozima

GALERIST SYNGENTA

Elitarna pszenica ozima

DUBAJ SYNGENTA

Jakościowa pszenica ozima

KOSMOS KWS

Jęczmień ozimy

ZBOŻA

Kukurydza, rzepak i pszenica zaliczają się do grona najpopularniejszych roślin uprawnych w tej części kontynentu. Jako, że zboża składają się na podstawę naszej diety, na terenie całej Polski znajduje się wiele ich plantacji. Na rynku dostępnych jest też dużo różnych odmian zbóż. Którą z nich wybrać?

Zboża – wysokiej jakości odmiany

Grupa Dystrybucyjna Top Nasiona oferuje wyłącznie najlepsze odmiany zbóż. Pośród nich znajdziemy cztery, godne polecenia odmiany pszenicy, które pozwalają uzyskać najwyższe plony. Sophie CS to średnio wczesna odmiana pszenicy ozimej, która doskonale radzi sobie w typowych dla naszego klimatu warunkach pogodowych i glebowych. Montecristo CS zaliczana jest natomiast do uniwersalnych zbóż wczesnych, ościstych, niskich, plennych, o dużej gęstości ziarna. Średnio wczesne zboża to także zimotrwała odmiana Patras – pszenica typu pojedynczo-kłosowego, która idealnie sprawdza się do wysiewu w monokulturze. W końcu Wilejka to jedne z najbardziej zimotrwałych zbóż – ościste, o bardzo ciężkich ziarnach.

NASZE NASIONA MOŻESZ ZAKUPIĆ W CAŁEJ POLSCE

Możesz dokonać zakupu nasion na trzy sposoby:

1. Zakup u dystrybutora

2. Zakup w sklepie on line z przesyłką

Chcesz kupić nasiona w Twojej okolicy?
Sprawdź u najbliższego dystrybutora.

Znajdź dystrybutora (klikając w mapkę).

Zamów nasiona u jednego z naszych dystrybutorów, jeśli żaden z nich Cię nie obsłuży zadzwoń do nas.

Nie znalazłeś dystrybutora w Twojej okolicy?
Przejdź do sklepu